yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7 8

Vybavení a služby

  • Bar
  • Venkovní ohniště
  • Internet
  • Parkování
  • Pes

Přijímáme platební karty:

Penzion U České Koruny

Tomkova 180, 500 02 Hradec Králové


Hotel U České koruny nabízí  celkem 16 vkusně vybavených pokojů v historické budově přímo ve starém centru města Hradce Králové, cca 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme v pokojích s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.
V prostorách celého hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení. Celý hotel je nekuřácký - kouření je možné ve vyhrazeném prostoru. Součástí hotelových služeb jsou jednoduché kancelářské služby (kopírování, tisk, faxování), možnost praní osobního prádla, úschovna kol a motocyklů. Pro větší bezpečí je hotel vybaven kamerovým systémem a elektronickými zámky. Možnost parkování zdarma - nutno předem objednat v hotelu (místo pro parkování je omezeno s ohledem na lokalitu). V objektu jsou k dispozici i jednací místnosti.
V případě zájmu o snídani bude cena ubytování zvýšena o snídani pro potřebný počet osob (100 Kč/os.). Snídaně poskytujeme v prostorách hotelu formou bohaté kontinentální snídaně s domácím čerstvým pečivem.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´